 |
Mensen bewegen voor het klimaat
In actie komen tegen klimaatverandering is één. Een aanstekelijk toekomstbeeld van een post-CO2 wereld schetsen, dat mensen warm doet lopen om mee in te schepen voor een reis naar die nieuwe wereld , is een heel andere kwestie.

Vele mensen worden verlamd door de gevolgen van klimaatverandering. Maar ook deze mensen moeten in actie schieten en dit kan door een toekomstbeeld te schetsen waardoor mensen aangetrokken worden. De toekomst die we zelf kunnen maken, voor een warmere, open samenleving die klimaatneutraal is.
De transitie beweging wil tonen hoe dit op een positieve manier kan. Op deze avond komen we, mensen die met het milieu begaan zin, meer te weten hoe we de transformatie naar een milieuvriendelijkere samenlevingen kunnen aanpakken.
In samenwerking met Jeugdbond voor Natuur en Milieu (JNM).
Praktisch
Dinsdag 30 maart om 20u00
Gratis, inschrijven niet nodig
Bondsec JNM, Kortrijksepoortstraat 192, 9000 Gent
Grotere kaart weergeven |